Kako si lepa, kako ti lepo stoji suknjica

Meliot

Elita
Poruka
17.542
Kako se nosite sa komplimentima koji sam upućeni od strane suprotnog pola? Da li to doživljavate kao iskrene komplimente ili sunjate da se iza tih komentara krije neka skrivena namera? Skrivena namera da se sviđate toj osobi koja deli komlimente, na to sam mislio, ali i na diskretno odmeravanje oči u oči.
 
Kako se nosite sa komplimentima koji sam upućeni od strane suprotnog pola? Da li to doživljavate kao iskrene komplimente ili sunjate da se iza tih komentara krije neka skrivena namera? Skrivena namera da se sviđate toj osobi koja deli komlimente, na to sam mislio, ali i na diskretno odmeravanje oči u oči.
Pa ako dajes takve komplimente namera nije skrivena...
 
Осети се у гласу и погледу кад постоје дубље намере, нисмо ваљда толики балвани...е, сад, што се неко прави да не примећује друга је ствар.
Или што тражи скривени значај и смисао иза најобичнијег комплимента, а нема га, био је то само комплимент.
 
Осети се у гласу и погледу кад постоје дубље намере, нисмо ваљда толики балвани...е, сад, што се неко прави да не примећује друга је ствар.
Или што тражи скривени значај и смисао иза најобичнијег комплимента, а нема га, био је то само комплимент.
Nisam ja ni rekao da ne može biti najobičniji kompliment. Svakako da može biti.
 
Možda ti se sviđa ali znaš da ti je nepostupan jer je možda zauzet ili si ti zauzeta, ali ne možeš da odoliš da mu ne udeliš komliment?
O ne, ne dopada mi se. Mislim, tip je i gej. Ja stvarno volim da drugome udelim kompliment, prvo što da ne, ako mi se dopada ono što vidim - reći ću, a sa druge strane, lepo je i drugome nabaciti osmeh na lice. Tako i ako meni neko udeli kompliment ne vidim tu neku krajnju nameru.
 
Kako se nosite sa komplimentima koji sam upućeni od strane suprotnog pola? Da li to doživljavate kao iskrene komplimente ili sunjate da se iza tih komentara krije neka skrivena namera? Skrivena namera da se sviđate toj osobi koja deli komlimente, na to sam mislio, ali i na diskretno odmeravanje oči u oči.
Онако најискреније, прејадни су ми људи који су толико претенциозни да сваку љубазност доживе као флерт и скривену намеру. Мислим да на томе највише потенцирају најнесигурнији, који вапе за потврдом и онда праве спектакл од сваког комплимента, макар глумили увређеност.
Пре ми је било теже да комплимент лако примим, без стидљивости. Сада се лепо захвалим и уме да прија ако је од особе коју баш ценим. Некада је симпатично, некада више смешно. Али спустимо се на земљу.
 
Онако најискреније, прејадни су ми људи који су толико претенциозни да сваку љубазност доживе као флерт и скривену намеру.
Objasni mi zašto smatraš da je to pretencionzno? Možda neko ne želi da ima za prijatelja osobu koja tu istu osobu posmatra kao seksualni objekat, pa je ta osoba samo možda i previše obazriva ponekad.
 
Objasni mi zašto smatraš da je to pretencionzno? Možda neko ne želi da ima za prijatelja osobu koja tu istu osobu posmatra kao seksualni objekat, pa je ta osoba samo možda i previše obazriva ponekad.
Зато што је у већини случајева неосновано, људи драме да дају себи на значају.
 

Back
Top