Kafana Forumski buvljak 2

ali ta osnova pesama poput ove gore je da ne poveruje čovek
znači, ima ih na hiljade takvih i taj trend ne posustaje
uvod:
ja sam pijan sačuvaj me bože... povraćam 24/7, infuzije, ispumpavanja, hitna pomoć... ne izlazim iz kafane, spavam tu, jedem tu
razrada:
ona ne može da me smisli... gnuša se kada me vidi otkinutok... ne javlja mi se... restraining order...
meni ne pada na pamet da išta promenim povodom toga (ukjučujući i gaće)... zagledam ja drugu ponekad onako uništen od vinjaka ali nije to to... bolja je ona... uh kako bih je...
zaključak:
koji je njoj ***** bre? šta mi glumi tu? je l toliki problem da me isprati jedno veče dok baljezgam kako je Milan pobedio Inter zahvaljujući VAR-u, kako bih ja sam Kosovo oslobodio i kako sam jednom pretio direktoru da ću ga tužiti ako mi ne isplate sve što mi duguju i oni isplatili
 
ali ta osnova pesama poput ove gore je da ne poveruje čovek
znači, ima ih na hiljade takvih i taj trend ne posustaje
uvod:
ja sam pijan sačuvaj me bože... povraćam 24/7, infuzije, ispumpavanja, hitna pomoć... ne izlazim iz kafane, spavam tu, jedem tu
razrada:
ona ne može da me smisli... gnuša se kada me vidi otkinutok... ne javlja mi se... restraining order...
meni ne pada na pamet da išta promenim povodom toga (ukjučujući i gaće)... zagledam ja drugu ponekad onako uništen od vinjaka ali nije to to... bolja je ona... uh kako bih je...
zaključak:
koji je njoj ***** bre? šta mi glumi tu? je l toliki problem da me isprati jedno veče dok baljezgam kako je Milan pobedio Inter zahvaljujući VAR-u, kako bih ja sam Kosovo oslobodio i kako sam jednom pretio direktoru da ću ga tužiti ako mi ne isplate sve što mi duguju i oni isplatili
stvarno si objasnila
 
Sa takvim pesmama imam dodir samo na svadbama i sve mi je vise muka da idem na njih.
Svaki put se zabezeknem na tresku koja nastane kad krene ona pesma " ozenjen al nista ozbiljno" lol
da... mislim, nemam apsolutno išta protiv bilo koje pesme, bilo kog pravca, nove produkcije ili stare 100 godina ako je poštena


Mara čila vedra, igraju joj njedra
kad mom stolu dođe mene umor prođe
pa mi oči padnu na ta njedra bujna
bona Maro, daj još vina rujna


pošteno... cirkaš, gledaš, ne smaraš, hard on (okej,važi), super zezanje... Mara lujka ali okej... to što ti vinjak govori da si unikat i keeper of the holy ring ne znači mnogo
dakle, milina... došao čovek, nalio se (a to svi volimo), posložio slike Marinih sisa u bazalnu gangliju i otišao kući srećan
pošteno... može, zasviraj mi to na uvce harmonikašu
 

Back
Top