FK Partizan 2023/2024

Дуљај је фанатични партизановац који је схватио да мора да плива у снс водама да би имао заштиту на месту на којем је. Мени се то лично не свиђа али ако неко сматра да може то боље од Дуљаја да изведе нек изволи. Ми у фудбалу неког попут Жељка немамо.
 
Дуљај је фанатични партизановац који је схватио да мора да плива у снс водама да би имао заштиту на месту на којем је. Мени се то лично не свиђа али ако неко сматра да може то боље од Дуљаја да изведе нек изволи. Ми у фудбалу неког попут Жељка немамо.

Ja smatran da je Duljaj svesno i na svoju štetu došao na mesto trenera koje niko nije hteo!

Tako da iako sam i ja u početku bio skeptičan, on polako spaja igrače u porodicu i to daje rezultate.
 
Screenshot_20231025_202903_Flashscore.jpg
 
Jok kuknjave


Pa sto nesto ne preuzmu grobari?

Ne smeju, samo se ***** ovde ko miševi.

Ko babetine ste postali tom kuknjavom...
.
Па где ти живиш?

Који Гробари да предузму и шта?

Ови што по налогу "зна се кога" не долазе на југ док не "оде управа"???

Што знају да неће ову управу, али се не изјашњавају кога би хтели у управу.

Лудило из времена комунизма.

Бтњ, неки од виђенијих су нестали, како Председник рече, у машини за млевење меса...

.
 
Poslednja izmena:
.
Па где ти живиш?

Који Гробари да предузму и шта?

Ови што по налогу "зна се кога" не долазе на југ док не "оде управа"???

Неки од виђенијих су нестали, како Председник рече, у машини за млевење меса...

.
Grobari svi mi bez ovih viđenijih toboz... Ti su uglavnom kriminalni ološ, i vuckovi batinaši... Velje nevolje pitomci...

Ako već nismo ni za sta onda i ne kukajmo vecito ko babe iz misje rupe....
 
Grobari svi mi bez ovih viđenijih toboz... Ti su uglavnom kriminalni ološ, i vuckovi batinaši... Velje nevolje pitomci...

Ako već nismo ni za sta onda i ne kukajmo vecito ko babe iz misje rupe....
.
Ми једино можемо да напунимо стадион и набијемо играче енергијом са трибина.

Све остало нема никаквог смисла.

А празан југ је срамота свих који су прихватили овакав начин борбе за Партизан.

Брукате све нас који смо тај Југ деценијама стварали.

И ја им отворено кажем, слободно напуните југ на маракани, тамо вам је место. Ионако стално зврји празан.

.
 

Back
Top